Společnost Izolcentrum s.r.o. zaměřená na dodávky a montáž foliových izolačních systémů, dodávky kotevních prvků plochých střech a spojovacího materiálu po celé ČR.

V těchto oblastech spolupracujeme s renomovanými společnostmi, které jsou zárukou vysokého standardu dodávaných materiálů a solidního jednání.

25 ti letá zkušenost Vám koncovým zákazníkům zajišťuje vysoce odborné a spolehlivé řešení jakékoli zakázky, ať se jedná o izolaci balkonu, terasy, izolaci bazénu, jezírka, izolaci základové desky, izolaci ploché střechy, haly, panelového domu, izolaci průmyslových objektů nebo velkoobjemových skladových prostor.

Rozsah realizovaných zakázek od 1 m2 po areály v řádech desítek tisíc m2 v cenách, které vás mile překvapí (nemáme rozsáhlou agendu obchodních zástupců, přípravářů, zásobovačů a jiných THP pracovníků) naším krédem je solidnost, jednoduchost a cenová dostupnost. Navrhneme cenově optimální řešení Vašeho problému v té nejvyšší kvalitě.


Zajišťujeme dodávky a montáž foliových izolačních systémů. 

  • Izolace střech, teras a balkónů
  • Izolace garáží a garážových stání
  • Izolace proti Radonu, ropným látkám, atp.
  • Izolace bazénů, jezírek a nádrží
  • Izolace základů
  • Dodatečné zateplení střech
  • Kompletní rekonstrukce střech

Rozsah realizovaných zakázek od 1 m2 po areály v řádech desítek tisíc m2 v cenách, které vás mile překvapí (nemáme rozsáhlou agendu obchodních zástupců, přípravářů, zásobovačů a jiných THP pracovníků) naším krédem je solidnost, jednoduchost a cenová dostupnost. Navrhneme cenově optimální řešení Vašeho problému v té nejvyšší kvalitě.


Zavolejte a domluvte si termín konzultace, nebo si nechte jen poradit.

tel.: +420 737 737 818


Poptávkový formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva


Všechny nabídky zpracováváme zdarma!


Naše referenční fotografie…