Rekonstrukce střechy

Rekonstrukce střechy

Máte problém se svou plochou nebo šikmou střechou a potřebujete rekonstrukci střechy? Nechcete platit zbytečně peníze navíc, myslíte, že bude stačit oprava? Jste tu správně.

Poskytneme Vám kompletní rekonstrukce střechy od bouracích prací až po závěrečný úklid, a to vše v co nejkratším možném termínu, nejvyšší kvalitě.

Našim zákazníkům nabízíme kompletní rekonstrukce střechy. Začínáme návrhem krovu, nabídkou střešních krytin a výběrem izolačních materiálů, pokračujeme postavením krovu a položením vybrané střešní krytiny.

Vaši střechu vybavíme kvalitními klempířskými prvky, prosvětlíme střešními okny a kvalitně ji zateplíme. Samozřejmostí je dlouhodobá záruka garantovaná ve smlouvě o dílo.

Hledáte spolehlivé řemeslníky? Jsme tu pro Vás!

Provádíme kompletní i částečné rekonstrukce a opravy střechy v lokalitách Jihočeský kraj, Praha, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Milevsko, Veselí nad Lužnicí, Písek, Strakonice, Sedlčany, Klatovy, Pelhřimov, Benešov, Příbram, Mělník, Beroun, Kladno, Mladá Boleslav.

Nevíte si rady s rekonstrukcí střechy? Zavolejte nám, a domluvíme si nezávaznou konzultaci při které navrhneme možná řešení vašeho problému s rekonstrukcí střechy.