Izolační fóliové systémy (izolace)

Izolační fóliové systémy

Kvalitně zateplíme Váš dům od A do Z, na nás se můžete spolehnout!

Izolační fóliové systémy jsou druhem hydroizolace, která se používá k ochraně budov před vlhkostí. Fólie jsou vyrobeny z různých materiálů, včetně PVC, EPDM, TPO a FPO.

Výhody izolačních fóliových systémů:

V rámci komplexních služeb nabízíme:

  • Izolace balkonů a teras

Vyhněte se problémům spojeným s průnikem vody do vnitřních částí vašeho balkónu či terasy! Vlhkost způsobuje korozi kovových dílů či hnití dřevěných částí podkladu vaší terasy.

Balkony a terasy jsou vystavovány různým environmentálním faktorům, jako je sluneční záření, déšť, sníh a teplotní výkyvy. V důsledku toho mohou tyto vlivy časem způsobit opotřebování, které může vést k poškození konstrukce balkonu nebo terasy.

Proto je důležité zajistit, aby tyto oblasti byly zkonstruovány a udržovány pomocí vhodných hydroizolačních materiálů a technik, aby se zajistila jejich dlouhá životnost.

  • Izolace bazénu

Zvažujete pořízení bazénu, který vám zajistí příjemné osvěžení během parného léta a nevíte si rady se správnou izolací bazénu? Jste tu správně, rádi vám pomůžeme.

Realizací kvalitní tepelné izolace bazénu zvýšíte teplotu vody i o 5 °C, čímž si prodloužíte koupací sezónu až o několik týdnů.

Voda v bazénu s izolací si udrží svou teplotu i po studené noci, a tak bude příjemná ke koupání hned následující dopoledne. Zateplením bazénu také ušetříte na provozu ohřevného systému.

Chcete, aby byla teplota vody příjemná po co nejdelší dobu, nezapomeňte na zateplení bazénu. Poradíme vám, jak a proč bazén tepelně zaizolovat i jaké materiály používat.

  • Izolace ploché střechy

V zimě uniká střešní konstrukcí až 50 % tepla, pokud není řádně izolovaná. A protože teplo vždy stoupá směrem nahoru, izolace ploché střechy je obzvláště důležitá. Největší výhodou izolace ploché střechy je zlepšení energetické účinnosti.

Pro izolaci plochých střech nabízíme mnoho různých řešení a širokou škálu střešních izolačních desek nejvyšší kvality.

Kvalitní, mechanicky odolná a bezpečná izolace plochých střech jedině od naší spolehlivé firmy.

Chcete ochránit svou budovu před vlhkostí a poškozením? Pokud ano, pak je pro vás montáž izolačních systémů tou správnou volbou!

Izolační fóliové systémy a izolace realizujeme se zaměřením na lokality Jihočeský kraj, Praha, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Tábor, Milevsko, Veselí nad Lužnicí, Písek, Strakonice, Sedlčany, Klatovy, Pelhřimov, Benešov, Příbram, Mělník, Beroun, Kladno, Mladá Boleslav.

Objevte naše vysoce kvalitní a v praxi osvědčená izolační řešení pro všechny možné případy použití!